Kto stoi za QualityCare™?

LEO Pharma to globalna firma farmaceutyczna, która tworzy leki i sposoby terapii, zapewniające pacjentom i społecznościom na całym świecie lepszą jakość życia.

Serwis QualityCare™ jest w całości finansowany i tworzony przez firmę LEO Pharma. Firma LEO Pharma, założona w 1908 roku, to ogólnoświatowa firma farmaceutyczna, która działa na rzecz osób z chorobami skóry. Jako niezależna firma farmaceutyczna, w oparciu o liczne badania LEO Pharma tworzy, produkuje i sprzedaje leki pacjentom z problemami dermatologicznymi i zakrzepowymi w ponad 100 krajach na całym świecie.

W firmie LEO Pharma z zaangażowaniem tworzymy leki i sposoby terapii, które zapewniają wyjątkową wartość pacjentom i społecznościom na całym świecie. Naszym celem jest poprawa jakości życia osób z chorobami skórnymi i osób, które potrzebują intensywnej terapii. Aby pomóc ludziom uzyskać lepsze wyniki leczenia i spełnić ich potrzeby, słuchamy osób z chorobami skóry. Wiemy, że nie chodzi tylko o chorobę, ale o ludzi, którzy żyją z tym schorzeniem, i o wpływ na ich codzienne życie. Wierzymy, że opieka medyczna to nie tylko wizyty, leki i terapie.

Dzięki tysiącom rozmów rozumiemy emocjonalne i psychologiczne wyzwania związane z życiem z chorobą skóry. Łącząc to z naszą specjalistyczną wiedzą medyczną i naukową, stworzyliśmy QualityCare™, darmowy i poufny serwis wsparcia stworzony, aby dostarczać spersonalizowanych informacji, wartości i wsparcia podczas wszystkich etapów „podróży” przez chorobę. Celem naszej inicjatywy jest wsparcie ludzi, aby znaleźli rozwiązanie swoich problemów i przejęli kontrolę nad stanem swojej skóry.

Aby uzyskać więcej informacji i znaleźć materiały prasowe do pobrania, proszę odwiedzić stronę internetową www.leo-pharma.com.